Twój unikatowy sklep internetowy

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało oryginalne oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze, ale jednocześnie pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym partnerom oraz ich klientom usługi na największym poziomie. Otworzenie e-sklepu na naszej platformie to dostęp do rozwiązań przystosowanych do rozmaitych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż przez Internet. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz wysyłek, także do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z platformami sprzedażowymi, systemami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to jedynie część proponowanych przez nas narzędzi.

Według prowadzonych przez nas statystyk, korzystanie ze stworzonych przez naszych specjalistów narzędzi pozwala firmie oszczędzić do kilku godzin każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl stale dodają kolejne opcje, byś jako sprzedawca mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując przy tym jak najwięcej czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci wybrać odpowiedni plan, dobrany do Twoich wymagań. Dodatkowo masz możliwość przetestowania naszej platformy bezpłatnie przez 14 dni. Zobacz, że używanie jej jest rzeczywiście łatwe i rozpocznij sprzedaż w Internecie razem z nami.

Otwierając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to świetny pomysł, jeśli jesteś miłośnikiem czegoś oraz masz chęć połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To znakomite wyjście, jeżeli chcesz zacząć dorabiać do wynagrodzenia, ale także przetestować pomysł na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie odebrany przez klientów. Uruchom e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać znacznie więcej szczegółów.